Wprowadziliśmy jawność ocen sprzedaży
03.02.2017 11:00

Wprowadziliśmy jawność ocen sprzedaży

Od 1 lutego oceny sprzedaży wystawiane przez kupujących są już jawne dla sprzedających. Dotyczą one niezmiennie zgodności przedmiotu z opisem, kontaktu ze sprzedającym, czasu realizacji zamówienia i kosztu wysyłki.

Dzięki zniesieniu anonimowości oceny sprzedaży w większym stopniu pomogą sprzedającym obserwować poziom obsługi w poszczególnych obszarach.

Za każdym razem gdy kupujący skomentuje transakcję, sprzedający otrzyma powiadomienie mailowe zawierające ocenę sprzedaży. Ocenę może też sprawdzić na stronie Twoje oceny, która w przyszłości zastąpi zakładki Ocena sprzedaży i Otrzymane w Moim Allegro. Na nowej stronie prezentujemy wyniki z ostatnich 12 miesięcy, a nie jak dotychczas z całego okresu historii konta. Dzięki temu kupujący będą mogli wybierać oferty sprzedających, którzy aktualnie świadczą usługi na wysokim poziomie, a ocena z wielu lat ubiegłych nie będzie miała znaczenia.

Wciąż pracujemy nad stroną Twoje oceny - jeśli macie dla nas sugestie, prosimy o przekazanie ich za pomocą ankiety podłączonej do strony.

Zmiany w systemie komentarzy