Wasze sugestie (oryginalne cytaty)

Nasze zmiany

Myślę, że należy ograniczyć dostęp do historii aukcji na podstawie komentarzy. tzn. nie powinno być możliwe przeglądanie za jaką aukcję (jaki przedmiot) użytkownik otrzymał komentarz, lub powinno to być ograniczone (czasowo, bądź tylko dla "właściciela"). Nie każdy musi widzieć co dany użytkownik kupił/sprzedał przez całą swoją obecność na Allegro.

Na liście z ocenami nie zobaczycie loginu kupującego, który wystawił daną ocenę. Zrezygnowaliśmy także z zakładki, która pozwalała zobaczyć, jakie oceny wystawił konkretny użytkownik.

Ocena sprzedaży jest najważniejsza, treść komentarzy jest mało istotna i tak na prawdę mało mówi o sumienności kontrahenta.

Wystawienie komentarza opisowego nie jest już obowiązkowe. Średnia z ocen sprzedaży jest widoczna po wejściu na stronę komentarzy. Dodatkowo, przy każdej ocenie graficznej można podejrzeć jej szczegóły.

Komentarze negatywne powinny być pogrubione.

Wyróżniliśmy oceny typu „nie polecam”, aby były bardziej widoczne.

Aby można było odnaleźć komentarze po numerze aukcji na temat danego produktu.

W drugiej połowie kwietnia udostępnimy wyszukiwarkę po numerze i tytule oferty.

Opinia nie powinna zawierac tresci ustawionej przez serwis alegro.

Usunęliśmy automatyczną podpowiedź do treści komentarza. W przyszłości udostępnimy filtrowanie ocen sprzedaży zawierających tylko komentarz opisowy.

Szybki podgląd aukcji której dotyczy komentarz bo lub chociaż nazwa aukcji bo tak za każdym razem muszę wchodzić sprawdzać jakiej aukcji dotyczy komentarz a jak szuka komentarzy konkretnych aukcji to trzeba szukać.

Dla ocen wystawionych od początku roku 2017 wyświetlimy tytuły ofert.

Jest potrzeba wyeksponowania osobno negatywów,Tak żeby były do odczytania bez szukania.

Stworzyliśmy listę ocen z podziałem na WSZYSTKIE, POLECAM i NIE POLECAM. Dzięki temu wszystkie typy ocen wyświetlają się na jednej liście.

Jeżeli negatywy wystawiane są przez jedną osobę wprowadzają w błąd. Np kupisz kilka płyt u tego samego sprzedawcy jedną paczką. Powinno się zaznaczać takie sytuacje.

Takie rozwiązanie będzie już w kwietniu. Do jednego zamówienia (tak jak w podanym przykładzie: jednorazowy zakup kilku płyt) będzie można wystawić jedną ocenę (“POLECAM”, “NIE POLECAM”, gwiazdki, komentarz opisowy).